Tekne ve Yatak Yatakları (özel üretim)

Tekne yatakları

Tekne yatakları

Her Yatın Bir Ruhu Olduğuna İnananlar İçin Özel Tasarım Yatakları

Fiyatlandırma sizden alınacak bilgiler doğrultusunda özel olarak yapılacaktır.

Tekneyle seyir özel bir tutkudur. İçinde kendimize ait yaşam alanı oluştururken aynı zamanda rahat etmek isteriz. Yatak teknenizdeki konforunuzu düşünerek özel yatak üretimi yapmaktadır. Seçeceğiniz dolgu malzemelerinden istediğiniz sertlikte yatağı yine sizin istediğiniz ölçü ve şekillerde üretir. Böylece bedeninize ihtiyacı olan desteği sağlarken, tekneniz için de en şık ve uygun ölçüdeki yatağı size sunar. Hızlı teslimatı, kaliteli ve geniş ürün gamıyla denizdeki tutkunuzu keyfe dönüştürür.

Denize aşık olanlar, dalgaların ve o masmavi suyun üstünde kalmayı sevenler için tekneler, gemiler, yatlar bir tutkudur…

Meraklıları bilir, her yatın farklı bir ruhu ve enerjisi vardır. Adından tasarımına, marinada duruşundan dekorasyon ve aksesuarlarına kadar her bir yat benzersizdir ve çoğunlukla sahibinin kişiliğini yansıtır. İşte tüm bu sebeplerden dolayı her yatın ışıltısı kendine özgüdür ve bir başka süzülür masmavi sularda.

bu incelikle tam 10 yıldır tekne ve yat sahiplerine özel tasarım yataklar üretiyor. Mekan, ölçü ve malzeme sınırlaması olmaksızın, her yatın ruhuna uygun ve büyük oranda el işçiliğiyle şekillenen sanatsal güzellikte yataklar. Visko, lateks, organik yataklarda (coco, at kılı) yaylı, yaysız, uyku alışkanlıklarınıza ve konforunuza göre şık ve sağlıklı yataklarınız istediğiniz ölçülerde hazırlanır. Uyku, ruhunuz ve bedeniniz için en az deniz ve sahiller kadar dinlendirici ve tazeleyicidir. Denizin üstünde de mükemmel bir yatakta uyumanın olağanüstü keyfini yaşamanız için buradayız.

Yatınızın karakterine, sizin uyku alışkanlıklarınıza en uygun yatak tasarımları için 0216 3661787  numaralı telefondan satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Deniz kadar huzurlu ve doğal uykular…

Tekne yatak modelleri

Tekne yatak modelleri

Yat tekne yatak üretimi imalatı

Yat tekne yatak üretimi imalatı

Oval kesim yatak

Oval kesim yatak

Shop By Department