Doğal Lateks Yatak Sertifikalarımız


Avrupa Eco Label

EU Eco-label papatya Avrupa, daha çevre dostu ürün ve hizmetler için benzersiz bir sertifikasyon programıdır. Avrupa Eco Label tüketicilere basit ve kesin bir bilgi vermektedir, ürünlerin Avrupa çapında sembolü haline gelmiştir. AVrupa Eco Label taşıyan tüm ürünler, katı ekolojik ve performans kriterlerine uygunluğu açısından bağımsız kuruluşlar tarafından kontrol edilmektedir. Bu ürünler resmen üretim süresi boyunca, sağlığa duyarlı çevre dostu olarak üretildiğinden emin olmak için kontrol edilmektedir.

Direktifi 2002/740 / EC sayılı belirlenen Artilat & Gomma Gomma lateks köpük ürünleri (Yatak) Avrupa Ecolabel sisteminin kriterlerine uygun olduğunu gösterir Artilat & Gomma Gomma Eurolatex ve LGA-Belgesi vasıtasıyla.Müşterilere Avrupa standartlarına uygun olduğunu gösterir. Avrupa Eco-label ürününüzün çevresel mükemmellik güvenilir bir işaret verir ve müşterilerimize nihai ürünlerini farklılaştırmak için basit ve güvenilir bir çözüm sunuyor. Buna ek olarak, ürünün dayanıklılığını ve kalitesini göstermek için yardımcı olur.

Daha fazla bilgi ziyaret edin http://ec.europa.eu/

SERTİFİKALAR ÖZELLİKLE TARAYICIDAN TARATILIP EKLENMİŞTİR

Doğal lateks euro latex eco standart sertifikası
Doğal lateks euro latex eco standart sertifikası
Euro lateks eco standart sertifikası
Euro lateks eco standart sertifikası
Oeko tex sertifikası
Oeko tex sertifikası

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.