100 Doğal lateks yatak

Lateks Yatak – Doğal En Rahat Yatak


Doğal lateks yatak özellikleri;

 • Tamamı blok doğal lateks 20 cm
 • Sentetik lateks barındırmaz
 • 82 kg/m3 yoğunluk
 • Euro Lateks sertifikalı
 • Naturel Lateks sertifikası
 • Tamamen yaysız
 • Ses yapmaz
 • 10 Yıl garanti
 • Organik pamuk kılıf yıkanabilir
 • İtalya GommaGomma üretimi
 • Tek ve Çift kişilik istenilen her ölçüde

GommaGomma Lateks yatakları Homelli güvencesi ile TÜRKİYE’de.

HEMEN SİPARİŞ VER – DETAYLI BİLGİ AL +90 533 9554084

100 Doğal lateks yatak
100 Doğal lateks yatak

Size rahat ve konforlu bir uyku ortamı sunmak için tasarlanan doğal lateks yataklarımız, çoklu delikli 100 doğal lateks malzemeden üretilmiştir. Tamamen yaysız yatak olan ürünümüz metal yay kullanılmamaktadır. 85 kg/m3 yoğunluğu vücudun ağırlığı için yeterli desteği sağlarken, doğal lateksin daha elastik tabakaları vücudun şeklini izleyerek her eğriyi hafifçe sarmaktadır.

Sırt ve bel ağrısının giderilmesinde önerilen en rahat ve iyi yataktır. 20 cm blok doğal lateks tamamen hava alabilir yapısı sayesinde terletme yapmaz.

LATEKS YATAK NEDİR ?
Lateks doğal olarak ana doğa tarafından üretilir. Kauçuk ağacının özünden, Hevea Brasiliensis’ten yapılan lateks şilte doğal olarak elastiktir. Bu esneklik, yatağın, uyku pozisyonu ne olursa olsun vücut şekline göre kendini mükemmel bir şekilde şekillendirebilmesi için çok önemlidir. Bu da omurganın doğal konumunda tutulmasına, vücudun belirli noktalarına aşırı baskı yapılmasına ve uyku saatlerinde sağlıklı kan dolaşımının sağlanmasına olanak sağlar.

DOĞAL LATEKS YATAKIN TEMEL FAYDALARI NELERDİR?

Doğal köken. Lateks kauçuk ağacı olan Hevea Brasiliensis’ten yapılmıştır ve bu nedenle zararlı kimyasallar içermez.

Aşamalı destek. lateks yatak, ilk dokunuşta rahat bir yumuşaklık hissi verir ve yatağınızın derinliklerine yerleştikçe size tam destek verir. Bu nedenle lateks, sırt desteği sağlamak için idealdir. Omurga kolonunun uygun şekilde hizalanmasını sağlayarak vücut hatlarına uyum sağlar.

İyi bir kan dolaşımı için mükemmel basınç dağılımı.

Elastik, geceleri özgürce hareket etmenizi sağlar. Lateks, vücudunuzun her noktasında destek sağlayan milyonlarca moleküler yaydan yapılmıştır.

Doğal olarak anti-toz akarı, anti-mikrobiyal ve anti-bakteriyeldir ve bu nedenle alerjisi olan kişiler için iyidir.

Rahat bir uyku sıcaklığı ve mükemmel nem emilimi için iyi nefes alabilirlik. Lateks, açık hücre yapısına sahiptir ve ferah bir ortamda uyumanızı sağlayan havalandırma deliklerine sahiptir.

Yüksek dayanıklılık. Lateks şiltelerin, yay bobini ve PU köpük gibi diğer malzemelerden yapılmış şiltelerden daha uzun ömürlü olduğu bilinmektedir.

Homelli

İDEAL YATAK NEDİR?
Sırt ağrısı olan birçok kişi, çok sert bir yatağın ağrılarını gidermeye yardımcı olacağını düşünür. Bu doğru değil. İhtiyacınız olan şey kaya gibi sert bir yatak değil, vücudunuzu destekleyecek kadar rahat ve sağlam bir yataktır. Kilonuzun yanı sıra boyunuz da ideal yatak seçiminizi belirlemenize yardımcı olacaktır.

İYİ BİR YATAKIN SAĞLIK FAYDALARI NELERDİR?
İyi bir gece uykusu için yatağınızın vücudunuzu desteklemesi gerekir, böylece omurganız uygun şekilde hizalanır ve gece boyunca iyileşebilir. Destek ve şekillendirme, vücut ağırlığınızı eşit olarak dağıtmanıza yardımcı olur. Böylece basınç noktaları önemli ölçüde azaltılır ve kan dolaşımınız iyileştirilir. Unutmayın, iyi bir kan dolaşımı, iyi bir sağlık için hayati önem taşır.

Dolayısıyla iyi ve destekleyici bir yatağın önemi küçümsenemez. Yaşam kalitenizi artıracaktır.

Lateks yatak ile gece boyunca rahat uyumanıza yardımcı olacak kaliteli bir yatak satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. İyi bir gece uykusu sadece bir tık uzağınızda. Lateks yatağınızı hemen alın!


Organik bir lateks yatak satın almak istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Uygun fiyatlı ve toksik olmayan, bitki bazlı doğal yataklar konusunda uzmanız. En çok reklamı yapılan doğal lateksin aslında petro-kimya endüstrisinden türetilen sentetik kauçukla harmanlandığını biliyor muydunuz! Yalnızca saf, doğal, gaz çıkarmayan, sentetik kauçuk içermeyen sertifikalı lateks tedarik ediyoruz.

Organik lateks yatak kılıfları % 100 organik pamuktan yapılmıştır.

Doğallık onun mükemmel özelliklerinden sadece biridir: Latexcel® en üst düzeyde hava alma özelliğine sahip klimalı bir yataktır. Vücuda mükemmel bir destek sağlamakta olup; kan dolaşımını rahatlatır uyku konfoorunuzu yükseltmektedir. Mite ve akarlara karşı anti mite, anti alerjik uzun ömürülü bir üründür.

Yaysız doğal lateks yatak
Yaysız doğal lateks yatak

GommaGomma Latexcell

Doğal Lateks Yatak GommaGomma dünyada sınırlı sayıda firmanın üyesi olduğu EURO LATEX üyesi olup Euro Latex ECO-Standard dünya stanadartlarına uygun olarak üretilmektedir. Sertifikalarımızı ekte görebilir ayrıca Euro Latex internet sayfasından teyid edebilirsiniz.
20 cm %100 Lateks
Kauçuk ağacının öz sütün den üretilmiş olan doğal bir yataktır tropikal bölgelerde elde edilen süt işlenerek yatak haline getirilmiştir
7 zone özelliği 7 farklı alanda farklı direnç gösteren ortopedik ve anatomik yataktır. Daha rahat ve ortopedik uyku uyumanıza ve yardımcı olur esnek yapısı sayesinde bedendeki boşlukları doldurarak omurgayı ideal düzlükte tutar ve bel bacak basen ve kas ağırlığının giderilmesinde yardımcı olur.
İçerisinde herhangi bir yay yada metal içermediği için statik elektrik barındırmaz buna bağlı uyku düzensizlikleri kas ağrısı baş ağrısı ve yorgunluk gibi etkilerden tamamen uzak bırakır.

Rahat Yatak

20 santim %100 lateks yapısı sayesinde her iki tarafını da aynı performansla çok uzun yıllar boyunca sentetikden uzak kalarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Terletmeyen yapısı sayesinde hem uyku, hem de sağlık açısından son derece verimlidir.
Lateks doğal doğası gereği nefes alabilen bir malzemedir ayrıca ürün de bulunan havalandırma delikleri sayesinde nefes alma özelliği katlanarak gece boyunca ideal uyku ısısının yakalanmasını sağlar böylece serin ve kuru bir uyku deneyim sunar kullanılan büyük gözenekli delikler sayesinde havalandırma ekstra düzeye çıkartılır ve yatağa bağlı terlemeyi önler fermuarlı çıkartıp yıkanabilir özellikle anti bakteriyel ve anti mite kılıfı sayesinde daha hijyenik daha kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Fermuarlı çıkarıp yıkanılabilir organik cotton pamuk örme kumaş kılıfı sayesinde istediğiniz zaman yatak kılıfınızı temizleme imanı sağlar. Yatak kılıflarımızda BELÇİKA Bekaert Tekstil firmasının %100 Pamuk Organik Kotton ve Tence kılıfları kullanılmaktadır.

Yaysız Yatak

İtalyan Lateksi çünkü;
Çünkü dünyada çok az bulunan lateks üreticilerinin üretim sürecinde yeterli teknik bilgi ve bu alanda gerekli deneyime ihtiyaçları vardır.

Teknik bilgi ve üretim özelliklerini tipik el işçiliğiyle birleştiren GommaGomma & Artilat’ın teknik uzmanları ve mühendislerine güvenebilirsiniz.

Bu ayrıntı bizi dünyandaki diğer üreticilerinin arasında esnek, detaylara dikkatli, estetik ve zerafet açısından diğerlerinden bir adım önde olmamızı sağlıyor.

Buna ek olarak, yüz yıllardır üretim tecrübesi ve üretimin eş anlamlısı olan ‘Made In Italy” markası zaman içinde İtalyan ürünlerinin kalitesi ve güzelliğinin her şekilde garanti etmeye devam etmektedir.

GommaGomma (İtalyan latex markası) 1955’lerin başından bu yana lateks yatak ve yastık üreticileri arasında tartışılmaz bir lider konumunda. Piyasaya sunduğumuz geniş ürün yelpazesi sayesinde, birbirinden çok farklı ticari alanlara hitap etmekteyiz. El değmeden üretilir. Anti Alerjik, Anti bakteriyel bir üründür.

Whatsapp hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. +905339554084

*Bu bir tanıtım yazısıdır.

Doğal lateks yatak özellikleri
Doğal lateks yatak özellikleri