Giyinme odası modelleri 2020

Giyinme Odası Modelleri 2020


Luxury Classic giyinme odası modelleri, karakteristik bir stil ile İtalya’da yapılan kaliteyi bir araya getiren masif ahşaptan geniş bir el yapımı klasik mobilya ve iç aksesuar yelpazesi ile klasik koleksiyonlarını sunar.

2020’nin giyinme odası modelleri, dışarıya çekilebilen pantolon askısı, gömlek askısı ve kravat tutucusu ile birlikte geliyor. GD Arredamenti’nin mobilyasının esnek modüler yapısı, mobilya, aksesuar ve boyutların maksimum özelleştirilmesine olanak tanır.

Üç farklı tipte gardırop yapısı sunan Depolama, tüm gardıropta yer devamlılığı yaratan ilk kesit sistemidir. Yenilik, yatak yapısının yeni konseptinden kaynaklanmaktadır: taraf. Şimdiye kadar, bir giyinme odasının basit bir bölücü olarak düşünüldüğü ve düşünüldüğü kadar, Depolama görünümünde, bu taraf artık bir bariyer değil, daha ziyade, yapının taşıyıcı elemanının işlevini mükemmel bir şekilde yerine getirirken gardırop içinde hava sürekliliği sağlayan eleman ve yatay elemanlar için destek. Gardırobun içinde çok geniş alan konsepti yeni bir değer kazanıyor. Üç farklı yapı tipi sayesinde açık veya kapalı alanlar yaratılabilir ve daha sonra mükemmel şekilde birleştirilebilir ve eşleştirilebilir. Storage ile tasarımın farklı ihtiyaçlarını karşılayan birçok farklı düzenleme – lineer dolap, köşe dolapları, kapılı veya kapısız gömme dolaplar – oluşturmak mümkündür. Depolama ücretsizdir ancak aynı zamanda organizedir: yapı tipi ne olursa olsun, her türlü iç donanım türü: birleştirilebilecek farklı üniteler yelpazesi, farklı açılış sistemleri (kapılar menteşeli, sürgülü ve sürgülü) Depolama’yı sadece yenilikçi değil aynı zamanda komple bir sistem haline getirerek, tüm sistem için tek biçimli bir görüntü ile birlikte tasarımın çok yönlülüğünü garanti eder.

Herhangi bir alana uyum sağlayacak kadar çok yönlü olacak şekilde tasarlanmış modüler gardırop ve gömme dolap sistemi. Atelier sistemi, bir dizi farklı aksesuar ile iç mekanların gelişimini sağlayan bir organizasyon sunar. Uyarlanabilirlik, özel ölçümlerle tamamlanır.
Ahşap kaplamalarda 25 mm MDF çok katmanlı yapıya sahiptir: Çınar frisè parlak fildişi, mat koyu lekeli Zebrano, mat Canaletto ceviz. Tüm profiller kaplamalı eloksallı alüminyumdur:

  • Matt platin,
  • Matt saten bronz,
  • Parlak alüminyum,
  • Parlak altın,
  • Parlak Şampanya altını,
  • Parlak koyu kahverengi Elektrocolour.

İç çekmecelerin ön kısımları P.3 Kat. Süet.
Yanlarda tam boy LED aydınlatma var. Kapılar anotlanmış alüminyum profillere ve ürün yelpazesinden mermer eklenmiş bir döküm tutamağa sahiptir. İç arka panel fildişi renkli parlak lake olabwilir.

Kapılar bronz veya dumanlı Stop Sol camdan veya eğimli “elmas” efektli deriden kaplanmıştır.
Sistem ayrıca özel modüller içerir: makyaj masası, masa ve TV dolabı. Bu elementler sadece parlak Abanoz kaplamaya gelirler ve raf bölümleri bronz veya dumanlı camdandır. Not: Temel kartın bir düzenleme pimi vardır.

Çok yönlü modüler sistem Atelier, şimdiye kadar modern ve asla alınamayacak kadar lüks, lüks ve her şeyi kapsayan bir ortama birleşiyor. Sınırsız kişiselleştirme seçenekleri ile iç mekan organizasyonunun kenarı: çekmeceli dolap, vale tepsileri, çanta ve gömlek bölmeleri pratik ve işlevsel bir gardırop yaratır.

Yapı malzemeleri
Beyaz melamin veya lino melamin kaplamaya veya karbon meşe, cenere baldıran kenarı, mongoi veya okaliptüs levhası ile kaplanmış melamin kaplamaya sahip yapı yonga levhası
Beyaz HDS, mat veya parlak lake renkleri; karbon meşe, mongoi ve okaliptüs; ayna; renkler cam