Alçak yatak modelleri 2019

Alçak Yatak Modelleri 2019


En yeni ve modern tasarım alçak yatak modelleri size özel tasarımlar.

Güncel Tasarım, yumuşak ve cömert şekiller, doğal malzemeler, işte dikkat: Alçak yatak modelleri “İtalyan tasarımları” şıklığı ve zarafeti en iyi geceleri işaret ediyor. Uyku, doğal bir tavır.

“Yere Yakın Yatak” koleksiyonu, uykuyu eşitsiz bir şekilde ve zevkle, çok yumuşak bir şekilde sarar ve alır. Oranların uyumu ve kıymetli malzemeler bu yatakları, kişiselleştirici bir tarz arayan, gerçek değeri temsil edebilecek, ödün vermeden en iyi seçenek haline getirir. Kullanılan malzemeler özenle seçilerek, her gece, konforun en üst düzeyde tutulması ve her sabah huzurlu ve mutlu bir uyanmanın sağlanması sağlanmaktadır.

Uyuyan bölgenin ana kahramanı olan alçak yataklar, eşsiz tasarımı ile, gecenin güçlü estetik değeri ile kendisini ifade eder. Kenarları şekillendirilmiş yatak destekleriyle orijinal yatak.

Uykuyu sallamaya uygun yumuşak bir kafa ile karakterize edilen yumuşak ve kopya yatak. Konfor mutlak, en iyi dinlenme ve en memnun uyanma ile. Kalın kenarın detayı, bir moda ürünü ile karşılaştırılabilir olarak ürünün sartoryum eğrisini gösterir.

İhale, aynı adın da dediği gibi, yumuşak formlarla örtülmeyi sevenler için, rüya tasarımına teslim olmak, iyiliğe ilham veren bir atmosferde hafifçe batmak isteyen için gerçekten yumuşak bir yatak. Baş tarafından ifade edilen yumuşak konfor hissi, eğri profillerini yumuşatır Sommier, uykunuzu inceleyen büyük bir yastık gibi.