Yere yakın yatak modelleri

Yere Bitişik Yatak Modelleri Alçak Yatak


Yere bitişik alçak yatak tasarımı, yatak odanız için benzersiz bir özellik sunan modern, şık ve çağdaş tasarımıyla son yıllarda çok popüler oldu. Japon yatak çerçevesinin tasarımı, minimalist tasarımından ilham alarak yatak odası için daha şık ve ‘oryantal tarzı için ideal bir seçimdir. Fabrikamızdaki yetenekli marangozlarımız tarafından ustaca el yapımıdır. % 100 masif ahşap kullanılarak sevgiyle el yapımı olarak üretilmektedir, 10 dan fazla masif ağaç arasından seçim yapabilirsiniz. yatak odanızın dekorunu tamamlamanız için mükemmel olan masif meşe ve masif cevizdir.

Neden Alçak Bir Yatak Seçmelisiniz?

Minimalist alçak yatak tasarımı, yatak odanız için ferah bir his yaratır ve tavan yüksekliği veya tavan arası yatak odası gibi tavan yüksekliğinin kısıtlayıcı olduğu odalar için ideal bir seçimdir. Bu, yatak seçiminizi etkileyen özellikle büyük bir yükseklik kısıtlaması bulunan alanlarda büyük fark yaratır. Yatak çerçevesinin bu düşük tasarımı geniş bir his sağlar ve şık ve minimalist yatak seçeneğinde mükemmel bir yer tasarrufu sağlayan çözüm sunarak standart ahşap yatak çerçevelerine bir alternatif sunar. Düşük Modern Tavan Arası Yataklarımız Japon yatakların modern bir alternatif sunar. Düşük ahşap yatak çerçevesi, düşük yatak yüksekliğinin diğer yatak tiplerine göre daha fazla güvenlik sunduğu çocuk yatak odaları için de popüler bir seçimdir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.