Beyaz kitaplık modelleri

Kitaplık Modelleri


Sola, kitaplık modülleri ile bir bileşim

Zemin kapısı ve raflarıyla katlanan bileşen, kat, elektrik elemanları; doğru destek paneli büyük bir açıda rafların oynanmasından biçim alıyor kitaplık. Tam kompozisyon gri meşe sözleşmesi ile beyaz, aynı bitirme yemek odası üzerine tekrar yapılmıştır.

Kitaplık beyaz ve motifini tekrarlanıyor 60 cm geniş modüller.

Soluna raf, bileşimin yatay hareketi’nin yükseklenmesinden bayramlı çocuklarla çizimlerin serisine aittir. 60 cm derin düşük kitaplara dayanıklı zemin projesi üzerine çizmektedir ve uzak kalın önlerini (50 mm); üstünde bilinmiş veya hı-fı sistemi ekranmak için kullanılabilecek uzun bir raf olun.

Buraya gösteren bileşim (ve önemli sayfalarda) destek paneli programı’nın blog maçlarını nasıl bitirdi nasıl gösterilir: daha fazla çekmece’nin tüm renklerinden tür edilmiş doğru ve raflar kullanarak bileşen, doğru, kitap çekmece çekmece; ek raflarla raf ölçeğini kullanır.

Aşağıdaki sayfalarda birinden alternatif olarak rafta, 50 mm kalın yüksekler ve 30 mm kalın raflar kullanarak; alt çekmece bölümü, raf tarafından doğru tarafı almak için kitaplık modelleri gri meşe versiyonunda.

Kompozisyon başkanı’nda başlayan sağa raf elemanı

Bir kitaplık yaratan ve büyük bileşimi tamamlamak için kullanılan bileşen elemanlar: fact kapıların birini cam ile bitirilen bir yuvarlak porthol var.

Destek paneli bileşimi küçük boyutta ve alternatiflerinde ağaç yerler yeni genişlikte kapılar kapalı (75 cm); altın çok kırmızı kırmızı çizgi projesi yaptı bitiş; aynı renk açık açılan arka panellerde kullanılır; merkezi bir bu televizyonda, büyük hedefleri konaklamak için geniş birdir.