Sert Yatağı Yumuşatmak


  1. Visco Yatak Pedi
  2. Doğal Lateks Yatak Pedi

Visco Yatak Pedi

Visco yatak pedi 7 cm yükseklik. Mevcut sert yatak, çekyat ve buna benzer ürünlerin daha konforlu ve yumuşak olması için tasarlanmış olup yatak konforunu %60-70 oranında artırmaktadır. Yeni almış olduğunuz ve rahat edemediğiniz sert yatak ve çekyat gibi ürünlerde kullanılabilir.

Yere konularak kullanımı da mümkündür. Sert yatağı yumuşatmak ve mevcut yatağın konforunu arttırmak için tasarlanmıştır.

İstenilen her ölçüde üretim yapılmaktadır. Türkiye’nin önde gelen üretici firmalarından Nova Sünger & Safaş Sünger A.Ş. viscosu kullanılmaktadır.

Doğal Lateks Yatak Pedi

Doğal Lateks Yatak Pedi 6 cm yükseklik. Doğal lateks yüksek hava alabilir yapısı sayesinde terletme yapmaz. Yatek pedi kılıfları fermuarlı olup çıkartıp yıkanabilir. İtalyan doğal lateksi kullanılmaktadır.

Mevcut sert yatak, çekyat ve buna benzer ürünlerin daha konforlu ve yumuşak olması için tasarlanmış olup yatak konforunu %60-70 oranında artırmaktadır. Yeni almış olduğunuz ve rahat edemediğiniz sert yatak ve çekyat gibi ürünlerde kullanılabilir. Direkt yere konularak kullanımıda mümkündür.

Her iki ürünü de aşağıda bulunan linkten HOMELLİ firmasından sipariş verebilirsiniz. https://www.homelli.com.tr