Fermuarlı yatak kılıfı

Fermuarlı Yatak Kılıfı


Natural Organic Cotton Yatak Kılıfı, en saf organik hammaddelerden üretilmiştir. Tüm yatak ölçülerine uyar ve Organic Cotton pamuk yatağınızla son derece uyumludur.

♥% 100 sertifikalı organik pamuktan yapılmış, organik pamuklu keçe tabakasına kapitone edilerek süper yumuşak ve nefes alabilir

♥ Organik pamuk, fidanlıkta ve çevrede kimyasalların varlığını azaltmaya yardımcı olan kimyasallar veya böcek ilaçları kullanılmadan yetiştirilir.

♥ Süper bir düşünce emici katman ve su geçirmez naylon astar toz akarlarına dayanıklıdır,% 100 vinil içermez, nefes alabilir, yumuşaktır ve gaz çıkarmaz.

♥ Kullanılan tüm yorgan dolguları% 100 organik pamuktur. Kapitone işleminde herhangi bir köpük veya polyester kullanılmamaktadır.

♥ Kullanılan tüm kumaşlar hiçbir şekilde işlem görmez ve alev geciktirici kimyasallar içermez.

♥ Çocuk Doktoru Önerilir

Fermuarlı yatak kılıfı
Fermuarlı yatak kılıfı

% 100 ORGANİK PAMUK
Pamuğun sadece% 10 organik pamuk içerse bile organik olarak etiketlenebileceğini biliyor muydunuz! Kalan% 90 polyester veya diğer sentetik malzemeler olabilir. Sadece% 100 organik pamuktan yapıldığına dair sertifikalı, başka hiçbir elyaf içermeyen pamuğu tedarik ediyoruz. Üst kapağı (YKK pirinç fermuar) açarak ve gevşek katmanları istediğiniz gibi yeniden düzenleyerek rahatlık ve destek ihtiyaçlarınızı kolayca özelleştirin. Özel tasarlanmış kılıf ve lateksin yapışkan yapısı, yatağı güvenli bir şekilde bir arada tutar.

Fermuarlı Yatak Kılıfı Açıklaması

Yatak yüzeyinizin verdiği hissi ve performansı korurken yatağınızın dayanıklılığını artırmak için tasarlanmıştır.

Bu organik büzüşmeli, yıkanabilir yatak koruyucu, yatak yüzeyinizin hissini ve performansını korurken yatağınız için doğal, nefes alabilir koruma sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Fermuarlı yatak kılıfı Geleneksel yatak koruyucuları, genellikle siz ve yatağınız arasında sıkı oturan, nefes almayan bir katman oluşturan sert malzemelerden yapılır. Bu yatak tasarımının etkili basınç noktası rahatlaması sağladığında, yanlış koruyucu ped yüzey gerilimini yeniden oluşturabilir ve vücut ısısının düzenlenmesini engelleyebilir.

Ürün Detayları
% 100 saf organik pamuklu örgü
Nemi emer
Yumuşak, esnek organik pamuklu kumaş, doğal kauçuk yatakların esnekliğini artırır.
Yatağın yüzey gerilimini / sıkılığını artırmaz
Organik şilteler için tasarlanmıştır, 12 “derinliğe kadar şilteler rahatça sığar
Kolay bakım için tamamen makinede yıkanabilir
Oeko-Tex Standard 100, zararlı kimyasallardan arındırılmıştır

Soğuk veya ılık suda yumuşak bir ortamda makinede yıkayın. Düşük ısıda kurulayın. Ağartıcı, kostik veya fosfat içeren deterjanlardan kaçının. Özellikle alerjenleri ortadan kaldırmakla ilgilenenler için yüksek sıcaklıkta yıkanabilir.