Doğal Lateks Bebek Yatağı


Doğal Lateks Bebek Yatağı

Bebek yatakları ne çok sert, ne çok yumuşak olmamalıdır. Çok sert bir yatak bebeğin kaslarını yorarak uykuya dalmasını zorlaştırırken, çok yumuşak bir yatak da ağız ve burnun içeri gömülerek bebeğin nefes almasını zorlaştırabilir. En uygunu orta sertlikte bir bebek yatağı olacaktır.

İstenilen her yatak ölçüsüne göre hazırlanmaktadır. Sipariş için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bebek yastığınızı bebek yatağının baş kısmının altına koyarak bebek reflüsünü engelleyebilirsiniz- Bebeklerin ilk 6 ay ortalama 14 ile 16 saat arası uykuya ihtiyaçları vardır.

Mükemmel gece uykusu, bebeğinizin oyunda öğrendiği bilgileri, pekiştirmesini ve beyindeki nöronlar arasında yeni bağlar kurulmasını sağlar.- Bir bebek yatağı, bebeklerin vucut gelişimine göre ortalama 5 sene kullanılmaktadır.

Doğal Lateks Bebek Yatağı;Bebeklerin gelişimi için uyku çok önemlidir. Bebeğiniz için geliştirdiğimiz lateks bebek yatağı; bebeğinizin için doğal ve sağlıklı bir uyku zemini sunar anti alerjik anti bakteriyel bir üründür mite bakteri barındırmaz.

Doğal lateks bebek yatağı bebeklerin doğru omurga gelişimi için gereken ideal orta sertliktedir.Kauçuk ağacının kesilmesiyle el edilen sütün; kalıplarda pişirilmesiyle oluşturulan 18 cm lik lateks, içerisinde bulunan hava kanallarıyla hava sirkülasyonu yaparak bakteri oluşumunu ve gece terlemelerini engeller.

Fermuarlı yıkanabilir anti alerjik kılıflı 18 cm blok doğal lateks.

Doğal Lateks doğal kauçuk, Ekvator altı alanlardaki ağaçların ve ağırlıkla Havea Brasiliensis ağaç hücrelerinin ürünüdür.

İstenilen her ölçüde bebek yatağı üretimi yapılmaktadır. Ortalama üretim ve kargoya teslim süresi 1 hafta.

*Tanıtım yazısıdır Sipariş için Homelli firması ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.