El yapımı yatak içeriği yün 2020

Doğal El Yapımı Yün Yatak


Doğal el yapımı yatak, fabrika üretimi yatak kullanmak istemeyen kişiler için oldukça güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Organik nitelikte olan bu yatak tamamı ile el işçiliğinden üretilmiş olduğundan dolayı, firmamız tarafından sipariş edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sizin isteklerinize uygun olarak üretilebilen; farklı renk, desen ve ölçülerde karşımıza çıkabilen bu ürün, fiyat olarak da oldukça uygundur. Ürün tamamı ile yün, pamuk ve at yelesinden oluşmuştur. Dolayısı ile uyku sırasında bel ağrısı çekmek istemeyen müşterilerin kullanması için ideal şartları sağlamaktadır. Doğal yapım yatak isteyen müşterilerin tüm beklentilerini karşılayacak olan bu yatak oldukça çok sevilmektedir.

El yapımı doğal yatak
El yapımı doğal yatak

Ürün Özellikleri

At yelesinden yapılmış olması sebebi ile yatak ciddi bir hava sirkülasyonuna sahiptir. Bu da özellikle sürekli olarak yatan hastaların vücudunda yatak yaralarının oluşmasını engelleyici bir etkiye sahiptir. Ürünün çok rahat hava alacak şekilde üretilmiş oluşu, gece terleme yapmasını da büyük bir ölçüde engellemektedir. Organik yatak üretimi konusunda oldukça deneyimli olan firmamız tarafından üretilmiş olan bu yatağın içerisinde aşağıda sıraladığımız malzemeler kullanılmıştır.

M2 de 1 kilo yün, 1 kilo at yelesi, 1 kg pamuk, paket yay kullanılarak üretilmiş olan bu yatak, özelliklere hastalara rahat bir uyku imkânı sunmaktadır. Bel ağrısı ya da yatak yaraları olmaksızın geçireceğiniz bir uyku, ertesi sabaha dinç uyanmanıza yardımcı olacaktır. Organik yapım yatak alacak kişiler için uygun fiyatlardan çok fazla model imkânı sunan firmamız, siz müşterilerimizin arzu ve taleplerine göre de yatak üretimi yapmaktadır.

Uygun Fiyata Kaliteli Üretim

Firmamız doğal el yapımı yatak konusunda, beklentileri aşan, sağlamış olduğu hareket ve rahat uyku imkânları ile de birçok fabrikasyon üretimi yataktan daha yardımcı olmaktadır. El yapımı ve özenilerek hazırlanmış yataklardan elde etmek istiyorsanız, mobilya firmamıza sipariş verebilir, kısa bir süre içerisinde organik yapım yataklara kavuşabilirsiniz. Ürün siparişiniz alındıktan sonra hızlı bir şekilde üretime alınmaktadır. Sipariş sayınıza göre teslim süresi değişiklik gösterebilmektedir. Siz de ürünümüzü sipariş vermek için firmamız müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Organik el yapımı doğal yatak
Organik el yapımı doğal yatak

Yatak İçeriği;

1.000 gr Pamuk

1.000 gr Pamuk

1.000 gr At Yelesi

1.000 gr Pamuk

1.000 gr Yün

18 cm 1500 count Paket Yay

1.000 gr Yün

1.000 gr Pamuk

“Daha yumuşak yatak tercih edenler için Doğal Latex ilave edilebilir. ”

Katmanlar bir araya getirdikten sonra gerdirme usulu ile birleştirilmektedir. Yatak içerisinde isteiğiniz doğrultusunda değişiklikler yapılabilmektedir. Ortalama teslim süresi 20 gün dür.

Yün Pamuk At Yelesi
Yün Pamuk At Yelesi